aksa
  • aksa
  • 52% (Neutral)
  • Newbie Topic Starter
2 years ago
04.04.2022 tarihinde yapılan güncelleme sonrası çevre ve şehircilik bakanlığı ağına bağlı kurum bilgisayarlarında stasteel ve staworkshop programları güncelleme sonrası programın açılmaması sorunu ile karşılaşıyoruz. stasteel çalışmayı durdurdu uyarısı ekrana çıkıyor. teşekkür ederim.
ziya atar
2 years ago
https://dotnet.microsoft.com/en-us/download/dotnet/thank-you/runtime-desktop-6.0.3-windows-x64-installer  buradan net core kurulumunu indirip çalıştırın. Ardından programlar sorunsuz çalışacaktır. Çalışmazsa olay görüntüleyicisi de oluşan son hata kodlarını paylaşabilirsiniz. Uzaktan bağlantıda bir sorun yoksa bizi ararsanız yardımcı oluruz.
büşra
a year ago
Ekran Alıntısı.PNG

Click to View Image12 View(s)güncelleme sonrası dediğiniz eklentiyi kurup çalıştırdım fakat projeyi açmak istediğimde bu hatayı verip kapanıyor.
ziya atar
a year ago
Merhaba, 
hata kodundan anladığım kadarıyla yukarıdaki gibi bir sorun mevcut değil. 
Sorun analiz edilmiş modelin analiz sonuçlarının açılmasında oluşuyor. 

Muhtemelen sorun model ile analiz sonuçların uyumlu olmaması. Analiz ettiğiniz model üzerine aynı isimde başka bir dosya kayıt etmiş olabilirsiniz. Sorun bu ise .steel4cad uzantılı dosya haricinde ki diğer analiz dosyaları silin model sorunsuz açılacaktır. 

Sorun hala devam ederse modelinizi bize yollayın. 

Quick Reply