feverakin
  • feverakin
  • 51.4% (Neutral)
  • Newbie Topic Starter
4 years ago
kamu kurumunda mühendis olarak görev yapıyorum daha önce online serverlı V13 leri kullanıyorduk şu anda internet sitenizden güncel versiyonu indirerek kurmaya çalışltıgımda : "

Eski Sta4Cad V14.1 Sürümü Kaldırılamıyor. Teknik Destek Grubu ile baglantı kurun" diye bir uyarı alıyorum.

Bilgisayarda V13 ü güncellenmişti su anda pc de olmamasına ragmen Denetim masasında Sta V14 görünüyor oradan da kaldırmak istedigimde : "Kullanmaya çalıştıgınız özellik şu anda kullanılamayan bir ağü kaynagı üzerindedir." gibi bir uyarı alıyorum .msi uzantılı kurumu seçsem dahi silemiyorum (Kurum interneti ve bilgisayarından güvenlik gerekceleri ile hata resimlerini upload edip eklemeyemedim umarım anlatabilmişimdir.)

feverakin
  • feverakin
  • 51.4% (Neutral)
  • Newbie Topic Starter
c20beton
  • c20beton
  • 90.4% (Exalted)
  • Advanced Member
4 years ago
Merhaba

Bende kamu kuruluşunda çalışıyorum. Kurumlarda bilgisayarlarda hertürlü virüs programları, program kurulmaları alakalı kısıtlamalar ... tarzı durumlar olduğu için sizin sorununuzu da ancak kendi teknik destek biriminiz çözebilecektir. Bizde güncelleme izinleri kapalıydı, teknik destekle iletişime geçerek bu sorunları aşmıştık.

İyi Çalışmalar