ziya atar
6 years ago
Başlıca değişiklikler

1)3 yeni kaynaklı birleşim eklendi
2)Çoklu kesimlerde kullanıcıların kesim ayarlarını değiştirme imkanı.
3)Eğrisel kiriş bulonlu eklerinde geliştirme. Bulonların daha iyi yerleşmesi sağlandı.
4)Kuşakların oturamayacağı yüzeylerde opsiyon ile kuşakların en iyi şekilde oturması sağlandı.

Konuyla ilgili resimleri paylaşıyorum.

weli
  • weli
  • 51.4% (Neutral)
  • Newbie
6 years ago
Merhaba Ziya Bey
Yaptığınız iyileştirmeler ve güncellemeleri kısa 5 er dakikalık videolar yaparak gösterseniz çok faydalı olur kanaatimce. Programın bütün özelliklerini kendimiz bulmamız epey zaman alıyor. Hala teklada alıyorum çizimleri. Vede bazı özellikler değişiyor güncellemelerle.
Mesela Nokta opsiyonundan çapraz atmayı birçok kullanıcı bilmiyor, bende size sorarak yeni öğrendim.
Kolonla çubuk bölmeyi gösterebilirsiniz.
Konsol bi kirişe guse amaçlı bi kirişin atılması en kolay nasıl yapılabilir.
Yani yeni bir güncellemede (tabi gerekliyse ) kısa 2 dakika 5 dakikalık video yapılabilir.

weli
  • weli
  • 51.4% (Neutral)
  • Newbie
6 years ago
Stasteel kopyalama mirror, taşıma yapmıyor, sürekli hata veriyor. Ve hata ekranı defalarca kapatmaya çalıştıktan sonra kapanıyor. Eleman özellik kopyalama çalışmıyor, Son güncellemeden sonra oldu.
ziya atar
6 years ago
son güncellemeyi yapın. sorun düzeltilmiş durumda.
ziya atar
6 years ago

Merhaba Ziya Bey
Yaptığınız iyileştirmeler ve güncellemeleri kısa 5 er dakikalık videolar yaparak gösterseniz çok faydalı olur kanaatimce. Programın bütün özelliklerini kendimiz bulmamız epey zaman alıyor. Hala teklada alıyorum çizimleri. Vede bazı özellikler değişiyor güncellemelerle.
Mesela Nokta opsiyonundan çapraz atmayı birçok kullanıcı bilmiyor, bende size sorarak yeni öğrendim.
Kolonla çubuk bölmeyi gösterebilirsiniz.
Konsol bi kirişe guse amaçlı bi kirişin atılması en kolay nasıl yapılabilir.
Yani yeni bir güncellemede (tabi gerekliyse ) kısa 2 dakika 5 dakikalık video yapılabilir.

Originally Posted by: weli 

Önümüzdeki cumartesi günü uzaktan bağlantıyla eğitim yapabiliriz. Pazartesi günü duyurusunu yaparım.
Katılmak isteyen lisanslı kullanıcılarımız bize mail atar. Guruplar halinde cumartesi günleri uzaktan eğitim verilebilir.

Ekte resim ekliyorum. iki yeri işaretledim. snaps ayarlarından çubuk çizgisi aktif hale getirilirse kolon ve kiriş üstünden iki nokta şeçilerek
bu yapılabilir. sonra eklenen kirişin kordinatları tam olarak menüsünden değiştirilebilir.

kiriş kiriş birleşimleri buralarda kullanılabilir. Resimlerde standart kullanım resimleri var ancak kiriş kiriş alın levhalı birleşim
burada hem kolon hemde kiriş için kullanılabilir.

Quick Reply