mefkure
  • mefkure
  • 62.8% (Friendly)
  • Newbie Topic Starter
9 months ago
MERHABA, İSTİNAT DUVARI VE STASTEEL ÇIKTI OLUŞTURMADA SORUN OLUŞUYOR. Arjantin İİİİİİİJantin ArjantinOArjantin
ziya atar
9 months ago
Sorun tam olarak nedir. Bir hata mesajı veya bir görsel varmı. Sorunu biraz daha açarmısınız. 
mefkure
  • mefkure
  • 62.8% (Friendly)
  • Newbie Topic Starter
9 months ago
Merhaba Ziya Bey, Yazarken de forumda sorun oluştu. Yazamadım. istinat duvarı ve stasteelde de İskele programındaki gibi hesap çıktısı için belge oluşturma ve  kaydetme imkanı olsun. bahsi geçen programlarda win10 yazıcıya gönderiyor. Oradan da kayıt yapılamıyor. dopdf yoksa bilgisayarda word kaydetmek istendiğinde hata alıyorum.
istinat hata.png

Click to View Image22 View(s)

ziya atar
9 months ago
Merhaba,
Test ettiğim kadarıyla istinat modülünde rtf aktarımında atma oluyor. Stasteel de bir atma oluşmuyor. 
Sorunu haftaya güncelleme ile düzeltiriz. Mevcut altyapıda en iyi sonucu pdf e aktarımda alabilirsiniz. Word e aktarımda bazı kaymalar olabiliyor yani birebir programda görünen şekilde aktarım yapamıyorsunuz. 

İskele modülü v3...  sürümünde 3 sürümünden itibaren raporlama altyapımız değişiyor. Burada dopdf gibi bir yazılım kurmadan direkt olarak pdf aktarımı yapabiliyorsunuz. Word aktarımındada programda gördüğünüz haliyle gidiyor. 

Stasteel sürüm 3 ten sonra iskele modülündeki yeni raporlama sistemine geçiyor ve eski raporlama tamamen kullanımdan kalkıyor ancak çıkışını beklemeniz gerekiyor. Ekte sürüm 3 yeni rapor alma kısmından ekran görüntüsü ekliyorum.

İstinat programı için genel kapsamlı bir güncelleme planımız yok tahminen bir süre daha bu şekilde devam eder. Ancak sorunu güncelleme ile düzeltiriz. 
steel v3 rapor.png

Click to View Image71 View(s)

mefkure
  • mefkure
  • 62.8% (Friendly)
  • Newbie Topic Starter
9 months ago
Teşekkürler.

Quick Reply