oushan
  • oushan
  • 54.4% (Neutral)
  • Newbie Topic Starter
5 years ago
1-analız sonrası nervur dosemelerın donatılırı paftada gorulmuyor.(ayarlar menusunden fontları denedım fark etmedı.)

2-25x150 uzerı polıgon perdelerde kolon donatılarını alt kattam ust kata kopyalarken boyuna donatıyı kopyalayıp etrıyeyı kopyalamıyor.ornegın alt katta 50 cm olan kolon baslıgı ust katta 25 cm olarak kalıyor

benzer hatayı yasayan arkadas var mı?

Muratt
  • Muratt
  • 88.60001% (Honored)
  • Advanced Member
5 years ago
Originally Posted by: oushan 

1-analız sonrası nervur dosemelerın donatılırı paftada gorulmuyor.(ayarlar menusunden fontları denedım fark etmedı.)

2-25x150 uzerı polıgon perdelerde kolon donatılarını alt kattam ust kata kopyalarken boyuna donatıyı kopyalayıp etrıyeyı kopyalamıyor.ornegın alt katta 50 cm olan kolon baslıgı ust katta 25 cm olarak kalıyor

benzer hatayı yasayan arkadas var mı?

Hata değilde kritik perde yüksekliği boyunca başlık bölgesi=2xbw, kritik bölge dışında ise perde kalınlığına eşit

zannediyorum bundan kaynaklanıyor bahsettiğiniz olay..

oushan
  • oushan
  • 54.4% (Neutral)
  • Newbie Topic Starter
4 years ago
PROBLEM COZULDU...

BENZER SIKINTI YASAYAN ARKADASLAR ICIN KONUYU SILMIYORUM...

SIRASI İLE;

1-SOL TARAFTAKI DONATI AYARLARI SEÇENEGINDE PLAK KISMINA GELIP HASIR DONATI ISARETİNİ KALDIRDIĞIMIZDA SORUN COZULDU

2-GENEL AYARLARDA KOLON AYARLARINA GELDIGINIZDE PERDE UÇ BOLGESİ BASLIK BOLGESİNİ 3 DEFA DA GEÇ SECENEGINI KAPATMANIZ LAZIM... AYRICA BASLIK PERDE SECENEGINDEN Lu DEĞERINI DEGISTIRMENIZ YETERLI OLACAK...