erimer
  • erimer
  • 50.8% (Neutral)
  • Newbie Topic Starter
3 years ago
Selamlar,

Şirketimin web sayfası için yapmış olduğum bazı projelerden render almak istiyorum ama bunu nereden yapacağımı bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Selam ve sevgilerimle

ziya atar
3 years ago
Originally Posted by: erimer 

Selamlar,

Şirketimin web sayfası için yapmış olduğum bazı projelerden render almak istiyorum ama bunu nereden yapacağımı bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Selam ve sevgilerimle

Modelinizi 3d dwg olarak dışarı aktarım yapın. Ardından herhangi bir mimari program ile render alabilirsiniz.

http://staforum.sta4.net/Posts/t1202-uygulama-ornekleri  örnek bir paylaşım yapmış bir kullanıcımız.

aliunal
3 years ago
Originally Posted by: erimer 

Selamlar,

Selam ve sevgilerimle

Merhaba

Modelinizdeki makroları patlatarak stl uzantısında dışa aktarın. Çeşitli render motorlarına bu şekilde import edip, gerekli ayarlamaları yapıp render alabilirsiniz.

Ben blender programını kullanıyorum. Blender açık kaynak kodlu ve ücretsizdir. Modelleme imkanı ile birlikte programın kendi içinde iki adet render motoru (cycles,eeve) vardır.

Modeli import edip texture(doku) ayarlamalarını yaptıktan sonra render alabilrsiniz. Daha kaliteli renderlar için cycles motorunu kullanabilirsiniz.

İyi çalışmalar...