Torkan
  • Torkan
  • 52.6% (Neutral)
  • Newbie Topic Starter
5 years ago
""DUYURU""

YENİ STA4CAD KURSUMUZ 19 KASIM 2018 PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAKTIR.

(KONU: YENİ YÖNETMELİK TDY 2018 ANLATILACAK)

STA şirketi dışında bazı başka kurumlar tarafından verilen yetersiz modelleme ve dizayn eğitimleri neticesinde yapılan hatalı modeller ile çok sık karşılaşmamız nedeniyle, STA4CAD eğitimlerinin kurumumuz tarafından daha fazla üstlenilmesine karar verilmiştir.

5 ve ya 12 KASIM da bir eğitim grubumuz var. Eğitimler Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü içindeki Teknopark’ta, C1 Blok C305 numaralı ofiste verilmektedir. Hafta içi 3 gün saat 18:00-21:00 arasında 5 haftada toplam 45 saatlik bir eğitimdir. Kurs günleri , Pazartesi , Salı, Çarşamba olacak.

Eğitim arayüz eğitiminden çok statik proje eğitimi gibi ilerliyor. Arayüzün anlatımından sonra gerçek projeler üzerinden mühendislik doğruları anlatılıyor, mimari proje verip modellemenizi istiyoruz, hesap yöntemleri, yönetmelikler konuşuluyor. Eğitim ücreti 1500 TL dir ve peşin olarak ödenmesi gerekiyor. Eğitime katılmayı düşünüyorsanız adınız soyadınız ve telefon numaranızı mail atarsanız listeye alınacaksınız. Eğitim tarihleri belli olduktan sonra sizi arayıp bilgi vereceğiz ve kayıt için onay isteyeceğiz.

Sta Bilg. Müh. Müş. Ltd. Şti.

http://www.sta.com.tr/ 

destek@sta.com.tr

tel:0212 483 71 63

Boza
  • Boza
  • 76% (Friendly)
  • Advanced Member
5 years ago
Bu eğitimi STA Bilgisayar mı verecek?
ziya atar
5 years ago
Evet teknopark ofisimizde verilen eğitimdir.

fatih tercan
5 years ago
Protanın ücretsiz verdiği eğitimi STA paraya çevirme konusunda hiç bir fırsatı kaçırmıyor.
akadir
  • akadir
  • 51.4% (Neutral)
  • Newbie
5 years ago
sta4cadv14 ıle ılgılı egıtım vermeyı dusunuyormusunuz akadir_k@hotmail.com